Nechte se inspirovat tím, jak to dělají jinde

09. 01. 2018

Inspirujte se zajímavými počiny jiných

Chcete nějak ozvláštnit, inovovat nebo oživit marketing vaší školy? Zkuste se inspirovat zajímavými akcemi jiných škol a organizací. Nemusíte hned dělat přesně to samé, ale třeba vás následující odkazy alespoň myšlenkově posunou a ukážou vám jeden z dalších mnoha směrů uvažování o marketingu vaší školy.

pokračování

12. 01. 2017

Inspirujte se na jiných facebookových profilech

V souvislosti s rozkvětem Facebooku na českých školách jsme pro vaši inspiraci našli několik zajímavých facebookových profilů středních škol z různých koutů ČR. Tentokrát nehodnotíme každý profil zvlášť, jak tomu bylo u webových stránek škol a prezentačnéích videí, protože svět sociálních sítí je velmi živý a jednotlivé profily se rychle proměňují. Místo toho jsme se pokusili shrnout pár základních charakteristik, které atraktivní facebookové profily škol spojují.

Jak lze tedy zařídit, aby byl facebookový profil vaší …

pokračování

10. 11. 2014

Inspirujte se jinými prezentačními videi

  • Rozhodnete-li se natočit prezentační video vaší školy, určitě budete stát před otázkou, jak tvorbu videa vlastně uchopit? Tradičně? Nebo se snažit být (za každou cenu) originální?
  • Odkazy níže přinášejí příklady obou těchto možností, je jen na vás jakou cestou se vydá vaše škola.
  • Aby bylo opravdu z čeho vybírat, nabízíme vám odkazy na videa středních škol i vysokých škol. U středních škol jsme se sami pokusili u každého videa shrnout jeho základní pozitiva …

pokračování

18. 05. 2012

Inspirujte se na jiných webech

  • Vybrali a zhodnotili jsme pro vás několik zajímavých webových stránek středních škol v jiných krajích ČR.
  • Asi jako všude se i na všech těchto stránkách najde vždy něco, co se opravdu povedlo ale také něco, co je poněkud méně zdařilé. Dle našeho názoru je ale obojí dobré poznat.
  • Třeba zde naleznete dobrou inspiraci i pro inovaci vašeho školního webu!

pokračování

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o., redakční systém 4site CMS